medarbejderkartotek2587

Medarbejderne i

Move Innovation

Martin Hansen

Martin Hansen

CTO / M. Sc.

Telefon: +45 32 20 50 60

Direkte: +45 31 70 40 58

Email: martin.hansen@moveinnovation.dk

Jørgen Ole KJær

Jørgen Ole KJær

CEO / M. Sc.

Telefon: +45 32 20 50 60

Direkte: +45 20 14 12 43

Email: jorgen.ole@moveinnovation.dk

 

Tina Rithamer

Tina Rithamer

Adm. responsible / B. Sc. Finance

Telefon: +45 32 20 50 60

Direkte: +45 23 23 91 77

Email: tina.rithamer@moveinnovation.dk

Jacob Hesselballe

Jacob Hesselballe

Project Manager / B. Sc Electrical Engineering

Telefon: +45 32 20 50 60

Direkte: +45 40 95 68 94

Email: jacob.hesselballe@moveinnovation.dk

Cecilie Lütken

Cecilie Lütken

Innovation Engineer / M.Sc. Design & Innovation

Telefon: +45 32 20 50 60

 

Direkte: +45 50 28 07 78

 

Email: cecilie.lutken@moveinnovation.dk

Ryan Raasch

Ryan Raasch

Senior R&D Engineer / M. Sc. Computer Engineering

Telefon: +45 32 20 50 60

Direkte: +45 31 60 69 86

Email: ryan.raasch@moveinnovation.dk

Niels Sigvard Hansen

Niels Sigvard Hansen

Senior Hardware Designer / B. Sc. Electronics Engineer

Telefon: +45 32 20 50 60

Direkte: +45 20 77 70 19

Email: niels.hansen@moveinnovation.dk

Andreas Hindborg

Andreas Hindborg

Senior R&D Engineer / M. Sc. Computer Science and Engineering

Telefon: +45 32 20 50 60

Direkte: +45 31 56 06 44

Email: andreas.hindborg@moveinnovation.dk

Jan Zøllner Mølgård

Jan Zøllner Mølgård

Senior R&D Engineer / M. Sc. Electrical Engineering

Telefon: +45 32 20 50 60

Direkte: +45 51 90 00 09

Email: jan.nielsen@moveinnovation.dk

Remus Mihail Prunescu

Remus Mihail Prunescu

R&D Engineer / Ph. D. Automation and Control, EE

Telefon: +45 32 20 50 60

Direkte: +45 31 11 16 32

Email: remus.prunescu@moveinnovation.dk

 

 

Søren Enggaard Hansen

Søren Enggaard Hansen

R&D Engineer / M. Sc. Mathematical Modelling & Computation

Telefon: +45 32 20 50 60

Direkte: +45 31 60 20 21

Email: soren.hansen@moveinnovation.dk

Tobias Pryning

Tobias Pryning

R&D Engineer / M. Sc. Electrical Engineering

Telefon: +45 32 20 50 60

Direkte: +45 31 66 77 06

Email: tobias.pryning@moveinnovation.dk

 

Emil Høiriis

Emil Høiriis

R&D Engineer / M.SC.Eng. Computer Science and ENgineering

Telefon: +45 32 20 50 60

 

Email: emil.hoeiriis@moveinnovation.dk

 

Simon Mayall

Simon Mayall

R&D Engineer / BEng Process & Innovation

Telefon: +45 32 20 50 60

Direkte: +45 61 10 10 12

Email: simon.mayall@moveinnovation.dk

 

 

Anna Collin

Anna Collin

Communications & Marketing / Cand. mag. 

Telefon: +45 32 20 50 60

 

Direkte: +45 31 50 25 66

 

Email: anna.collin@moveinnovation.dk

moveproduction7726

Medarbejderne i

Move Production

Murali Rajendran

Murali Rajendran

Software & Support

Telefon: +45 40 20 77 22

 

Direkte: +45 24 75 42 00

 

E-mail: murali.rajendran@moveinnovation.dk

Kim Neiiendam

Kim Neiiendam

Production Manager

Telefon: +45 40 20 77 22

 

Direkte: +45 20 34 00 22

 

E-mail: kim.neiiendam@mouldflo.com

Jette Jernholm

Jette Jernholm

Purchase & Logistics

Telefon: +45 40 20 77 22

 

Direkte: +45 20 52 48 84

 

E-mail: jette.jernholm@mouldflo.com

OM MOVE INNOVATION

Move Innovation er eksperter i udvikling af produkter og fokuserer på innovative, mekatroniske løsninger. Vi er specialister inden for apparat-, løsnings- og komponentudvikling. I vores arbejde med forskelligartede projekter, har vi udviklet fra idé til produkt, fungeret som udviklingsafdeling og tilbudt ekspertviden som konsulenter.

KONTAKT

Move Innovation

Dynamovej 11, 2. Tv.
DK-2860 Søborg
Tel: +45 32205060
Email: info@moveinnovation.dk

CVR: 32777066

 

Vores vision

Vi lever og ånder for mekatroniske løsninger. Vores mål er at digitalisere den danske industri.